Господи,я благодарю,что Ты указал мне дорогу к Тебе. Я никогда не задумывалась о Тебе. В детстве мне никто не рассказывал о Тебе,о том как сильно Ты меня любишь и отдал Своего Сына на распятие. Все время я что-то искала,но не находила. И вот Ты привел меня к Себе. Я обрела любовь,радость,заботу. И пусть забота проявляется не всегда как мне хочется,но любовь покрывает все беды. Прости,что я часто забываю о Тебе,думаю о земном,редко молюсь из-за суеты,ропщу на Твою волю. Но я твердо верю,что Ты меня никогда не оставишь,всегда примешь чадо свое и простишь. Твоя любовь ко мне безгранична.
Господи,я ищу Тебя на земле,забывая из-за своих грехов о небесном. Но Ты снова и снова ведешь меня. Когда я падаю,берешь меня на руки. Ты,по любви своей,хочешь мне спасения. А я не пускаю Тебя в свою жизнь,не даю вести меня. Потому что ропщу и сомневаюсь. Моя душа горделива, я думаю что все смогу сделать сама. Но без помощи Твоей не получается ничего. Прости Свое чадо,Господи.
Прочитано 3959 раз. Голосов 3. Средняя оценка: 3,67
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Оцените произведение:
(после оценки вы также сможете оставить отзыв)
Проза : Студентки - Таисия Кобелева У новелі «Студентки» образ Єви-Ніколь і її брата Джеймса, як іноземців, я вибрала не просто так. Кожна людина, стаючи християнином, отримує від Бога якесь завдання, щоб виконати Його план спасіння людства. Іноді людина виконує це завдання далеко віл свого дому. Ніколь не вважала це місто своїм домом назавжди, вони з братом постійно чекали можливості повернутись на Батьківщину. Так само кожен християнин вважає Землю своїм тимчасовим домом. Тут він виконує Божий задум для нього, адже всі люди народились не просто так.\\r\\n В образі Джеймса показаний той старший брат, про якого мріє кожен. Джеймс опікується своєю сестрою і докладає до її навчання чималих зусиль. Він став опорою своїй молодшій сестрі, яка сама б не вижила в чужій країні і чужому місті.\\r\\n Коли Єва познайомила Лізу, а Джеймс Олега, з Богом, вони виконали своє завдання тут і могли повернутись додому.\\r\\n Ліза і Настя на початку твору – символи дівчат, які вважають, що усім для повного щастя, не вистачає бойфренда. Тому вони більше ніяк не могли пояснити веселий настрій своєї сусідки.\\r\\n Ліза – людина, яка шукає сенс свого життя, шукає наполегливо. Будучи на дні відчаю, вона спочатку піддається йому і кидається на Єву з ножем, потім кидає її під машину. Злякавшись свого вчинку, дівчина трішки бере свої відчуття під контроль і зривається на Насті. На самому дні відчаю Бог подав їй свою Руку через пісню, яку вона почула через відкриті вікна Дому Молитви. Там лунала пісня Олександра Бейдика «Отпусти».\\r\\n Настя – образ впертих людей, яким не жаль нікого, крім себе. Однак в кінці твору вона теж приходить до Бога.\\r\\n